Forum Machete Trenulete Electrice, Diorame, Modelism Feroviar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Machete Trenulete Electrice, Diorame, Modelism Feroviar

Un Forum LIBER, cu Discutii LIBERE, Intre PRIETENII Care Au Un Singur Lucru In Comun: Modelismul Feroviar & Derivatele Acestuia
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 57, Joi 3 Ian 2013 - 10:46
Ultimele subiecte
» Vand centrala digitala roco
Circ pe alte forumuri de profil EmptyLun 28 Ian 2013 - 2:11 Scris de ICEfan

» Circ pe alte forumuri de profil
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:58 Scris de NeaCaisa

» Reclamatii Moderatori
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:30 Scris de M.A.I.

» Vand Set Sine Roco Geoline HO
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 10:49 Scris de iksXL

» Vand Colectie AUTO 1:87
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 10:10 Scris de iksXL

» Vand Diverse la HO
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 10:10 Scris de iksXL

» Vand Vitrine pentru Expus Trenulete, Machete, Automodele, etc
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 10:09 Scris de iksXL

» Bancul Zilei
Circ pe alte forumuri de profil EmptyMier 23 Ian 2013 - 3:30 Scris de andreipop

» Bancuri +18
Circ pe alte forumuri de profil EmptyMier 23 Ian 2013 - 1:46 Scris de andreipop

» Poze Funny
Circ pe alte forumuri de profil EmptyMier 23 Ian 2013 - 1:44 Scris de andreipop

» Bun Venit !
Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 20 Ian 2013 - 9:22 Scris de ALIN

» Vand Vagoane CFR Calatori H0
Circ pe alte forumuri de profil EmptyVin 18 Ian 2013 - 20:17 Scris de ICEfan

» incercare diorama
Circ pe alte forumuri de profil EmptyVin 18 Ian 2013 - 9:56 Scris de ALIN

» motor
Circ pe alte forumuri de profil EmptyVin 18 Ian 2013 - 9:53 Scris de ALIN

» Diorama HO - 4000 x 1900 - iksXL
Circ pe alte forumuri de profil EmptyJoi 17 Ian 2013 - 22:51 Scris de iksXL

Subiectele cele mai active
My Wheels 1:87
Bancuri si Glumite
Diorama HO - 4000 x 1900 - iksXL
Bun Venit !
Colectia Foto Camioane
La Multi Ani
Club Feroviar Buzau
Filmele Care Au Fost Odata
Poze Funny
Sarbatori Fericite Tuturor Membrilor
Subiectele cele mai vizionate
My Wheels 1:87
Bun Venit !
Diorama HO - 4000 x 1900 - iksXL
Circ pe alte forumuri de profil
Bancuri si Glumite
Vand Colectie AUTO 1:87
Colectia Foto Camioane
Bancul Zilei
Poze Funny
Filmele Care Au Fost Odata
Top postatori
iksXL (232)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
ALIN (116)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
NeaCaisa (72)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
ICEfan (64)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
M.A.I. (61)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
BDF (60)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
PAVEL (59)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
Caius (54)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
jonutz (52)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
daimian (52)
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
ALIN
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
iksXL
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
NeaCaisa
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
Traian
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
ursulache
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
daimian
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
Caius
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
ICEfan
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
M.A.I.
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
PAVEL
Circ pe alte forumuri de profil Vote_lcapCirc pe alte forumuri de profil Voting_barCirc pe alte forumuri de profil Vote_rcap 
Parteneri
Colectia de Macheteforum gratuit



 

 Circ pe alte forumuri de profil

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
iksXL
MODERATOR
MODERATOR
iksXL


Mesaje : 232
Puncte Activitate : 4582
Reputatie : 13
Data de inscriere : 15/12/2012
Locatie : BUZAU

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 9:52

Salutare, am avut si eu ca tot omu' niste anunturi puse pe caileferate21.forumer.ro
Ca tot omu caut pe google imagini o poza cu produsul meu, o gasesc si postez anuntul cu link-ul imaginii respective.
Se autosesiseaza proprietarul imaginii adica user-ul hgdan de la un magazin de trenulete online, corect pana aici. Imi cer scuze omului si il intreb daca sa sterg poza sau sa o las. Nu primesc raspuns.

La o zi distanta se gaseste moderatorul forumului domnul LOK sa se autosesizeze si el si sa imi stearga toate anunturile postate inclusiv un post la care am pierdut cred pe putin o ora sa il redactez.
Ii trimit mesaj desteptului sa ii explic dar zici ca este posedat de ceva sau cineva si imi trimite un raspuns acid cum nu se poate si ma mai face si nesimtit, apoi ma ameninta ca imi retrage "privilegiul" de a mai intra pe forum Shocked

BAI LOK ESTI NEBUN ??? PRIVILEGIU MIE ???? SAU EU VOUA ???? Cine aduce privilegii cui mai desteptule ??? Ai beut matraguna ?
Pacat ca nu ne putem vedea face-to-face sa iti explic eu exact cum e treaba cu privilegiul, ca alta data sa nu te bagi ca musca in rahat !

Astea fiind spuse din cauza unui moderator cu mintea de 2 ani imi restrang activitatea doar aici si ocazional pe lokomotiv.
Sus In jos
http://www.sanitas-construct.ro
iksXL
MODERATOR
MODERATOR
iksXL


Mesaje : 232
Puncte Activitate : 4582
Reputatie : 13
Data de inscriere : 15/12/2012
Locatie : BUZAU

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 10:15

Na privilegiu:

Circ pe alte forumuri de profil Untitled_zpsec4222b4


Schimbati denumirea din utilizatori in privilegiati atunci mai domnule LOK study
Sus In jos
http://www.sanitas-construct.ro
iksXL
MODERATOR
MODERATOR
iksXL


Mesaje : 232
Puncte Activitate : 4582
Reputatie : 13
Data de inscriere : 15/12/2012
Locatie : BUZAU

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:06

Replica postata de mine pe forumul cu pricina astazi:

Circ pe alte forumuri de profil Untitled_zpsd9f49582

Circ pe alte forumuri de profil Untit2led_zpsf190003a

Nu inteleg ce e in capul lor, ce putere capeti daca ai statut de moderator ???? Esti mai presus cu ceva ca ai posibilitatea sa stergi sau sa editezi niste posturi ?? E noua smecherie in Romania ?

Pacat ca erau multi oameni de calitate acolo si care nu se regasesc aici, adminul este un baiat de treaba, dar s-a gasit un cetatean sa strice placerea de a posta liber !
Sus In jos
http://www.sanitas-construct.ro
M.A.I.
MODERATOR
MODERATOR
M.A.I.


Mesaje : 61
Puncte Activitate : 4371
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/12/2012
Locatie : BUCURESTI

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:30

da-i la oase pig -ului
Sus In jos
BDF
Membru Nivel 1
Membru Nivel 1
BDF


Mesaje : 60
Puncte Activitate : 4354
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/12/2012
Varsta : 53
Locatie : BUCURESTI

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:38

pacat, mare pacat / ma uimeste faza cu privilegiul !
Sus In jos
Bonetti
Nou Inscris
Nou Inscris



Mesaje : 16
Puncte Activitate : 4294
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 54
Locatie : Bucuresti

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:50

uite inca un motiv pentru care nu activez pe forumul ala
Sus In jos
NeaCaisa
Membru Nivel 1
Membru Nivel 1
NeaCaisa


Mesaje : 72
Puncte Activitate : 4384
Reputatie : 3
Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 40
Locatie : Pitesti

Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil EmptyDum 27 Ian 2013 - 12:58

bre o discutie stufoasa avusesi si eu cu individu pe actualul locomotiv, fostul forum a lu' zamfirescu si pot sa iti spun ca e pe toane cetateanu' turmentat Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Circ pe alte forumuri de profil Empty
MesajSubiect: Re: Circ pe alte forumuri de profil   Circ pe alte forumuri de profil Empty

Sus In jos
 
Circ pe alte forumuri de profil
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Machete Trenulete Electrice, Diorame, Modelism Feroviar :: Cafenea :: Discutii Off Topic-
Mergi direct la: